Healy Deneyimlerim - 1

 

healy nedir


Merhaba,

Uzun süredir inceleyip araştırdığım ve artık aktif olarak alıp kullanmaya başlayınca da herkesle deneyimlerimi paylaşmaya karar verdiğim HEALY cihazından bahsetmek istiyorum.

Aslında HEALY ile deviasyon ameliyatım sonrasında birisinin bana analiz teklif etmesi ile tanıştım. Bir fotoğrafımı istedi, ben de hastane yatağımdan bir fotoğraf paylaştım. Sonra ise beni şaşırtan neredeyse 30 sayfalık bir analiz geldi.

Ayrıca ağrım için de frekans gönderimi yapabileceğini söyleyince HEALY nasıl kullanılır? HEALY frekans cihazı nedir? konusunda merakım iyice arttı.

Almak için tam dört ay araştırdım çünkü çok bildiğim bir alan değildi ve herkes gibi benim de şüphelerim vardı ve nihayet haziran ayında kavuştuk.

Bu arada adı bana izlediğim ve çok etkilendiğim belki de bu alanlarda çalışma yapmaya sevk eden "HEAL Belgeselini" hatırlatıyor. Eğer izlemediyseniz yazımı okumanızı tavsiye ederim.

HEALY nedir? 

Healy nedir diye merak edenler için kısaca özetlemek gerekirse bütünsel sağlığa odaklanmak amacıyla bioenerjetik alanınız ile uyumlanabilen, vücudumuzu dengelemek amaçlı tasarlanmış bir frekans cihazıdır. İhtiyaca göre uyumlanır ve kullanımı çok kolaydır. Cep telefonunuza indireceğiniz bir program ile rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

Benim HEALY Deneyimim

İlk aldığımda tereddütlerim oldu çünkü daha önce hiç bilmediğim bir alanda hiç kullanmadığım bir cihaz almıştım. Farklı modelleri vardı ancak ben daha kapsamlı analizler yapıp çalışabileceğim rezonans modelini seçtim. 

Blogdaki yazıları okuyanlar "candida" konusunda yaşadıklarımı biliyorlar. Acaba bu alanda çalışabilir miyim diye düşünürken öncelikle cihaz ve frekans konuları ile uyumlanmak amaçlı "Altın Döngü" programını çalıştım. Toksin atımı, destek, rahatlama ve bağışıklık sistemi için ideal bir program grubu. Hatta bu yazıyı yazarken de üzerimde takılı ve "Altın Döngü" programı çalışıyor:)

Daha sonra da toksinlerin temizlenmesi, bağışıklık sistemi vb. konularda da programlar ile çalışmalar yaptım. Bana gerçekten çok faydası oldu. Candida artışı sebebiyle vücudumun verdiği sinyallerde ciddi oranda azalma oldu.

Onun dışında bazı cilt sorunları, ağrılar vb. konularda da analizler yapıp fayda görünce hem kullanım sürem hem de analiz yaptığım konular arttı. 

Ayrıca "Aura Analizi" modülünde hangi çakranın ne kadar aktif olduğu ile ilgili analizler de yapılabiliyor. Kendime aura analizi yaptıktan sonra analizin içine manuel olarak niyetlerimi de ekliyorum. Böylece daha verimli bir frekans çalışması oluyor :) 

Sadece insanlar üzerinde de çalışma yapılmıyor, bitkiler üzerinde de çalışma yapılabiliyor. Mesela bahçemizde artık iyileşmesinden ümidimizi kestiğimiz bir gül vardı. Yapraklarında bir hastalık vardı ve düzelmiyordu. Sonra HEALY ile aura analizi yaptım ve bilin bakalım kısa süre sonra ne oldu :) Yaprakları düzeldi, iyileşti ve mis gibi bir gül açtı.

Özetle hepimizin aurasının çeşitli yöntemler ile düzenlenmesine ihtiyacı var. HEALY de bu alanda bize destek olan bence harika bir yardımcı. Hücre sağlığı ve enerji üretimi, gençleşmesi, bedenimizin iyileşmesi, toksinlerin atılımı vb. konularda da bize destek.

Detay bilgiye ulaşmak isteyenler yorum yazabilir ya da kurumsalevhanimi@gmail.com adresine mail de atabilir.

Enerjik, neşeli günleriniz bol olsun.

Sevgiler,

****Bu yazı sadece bir deneyim paylaşımıdır. Tıbbi bir tedavi ya da destek önerisi içermez.

Hiç yorum yok